Бренд: Apple
Краток опис: Apple MacBook Pro 13 2020 Touch Bar 256GB SSD Диск ( Space Gray
Достапност:
Шифра: 50124
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Apple MacBook Pro 13 2020 Touch Bar 256GB SSD Диск ( Space Gray ), Intel Core i5 Процесор (1.4GHz up to 3.9GHz ) 8th Gen, 8GB 2133MHz LPDDR3 Memory, 256GB SSD Диск storage, Intel Iris Plus Graphics 645, Two Thunderbolt ports (3 Ports), Backlit Keyboard, Retina display with True Tone & Touch Bar and Touch ID 13,3" ( 2560 x 1600), PN: MXK32
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG