Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPad 8 10.2-inch Wi-Fi 32 GB ( Gold ), 10.2" (2160-by-1620
Достапност:
Шифра: 49991
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Apple iPad 8 10.2-inch Wi-Fi 32 GB ( Gold ), 10.2" (2160-by-1620 pixels) Retina IPS A12 Bionic, Quad-Core 4 x 2.5 GHz + 4 x 1.6 GHz, Apple GPU (4-core graphics), iOS 12.1.3, 32GB ROM, Camera: 8 MP, f/2.4, 31mm (standard) + 1.2 MP, f/2.2, 31mm (standard) 1080p@30fps, 720p@120fps, Bluetooth:4.2, A2DP, EDR, LE, Wi Fi (802.11 b/g/n/ac)dual band, Non-removable Li-Po battery (32.4 Wh) PN: MYLC2HC/A
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Капитол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG