Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPad 8 10.2-inch Wi-Fi 32 GB ( Space Grey ) , Екран 10.2"
Достапност:
Шифра: 49989
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 795 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 542 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple iPad 8 10.2-inch Wi-Fi 32 GB ( Space Grey ) , Екран 10.2" (2160-by-1620 pixels) Retina IPS A12 Bionic, Процесор Quad-Core 4 x 2.5 GHz + 4 x 1.6 GHz, Apple GPU (4-core graphics), iOS 12.1.3, Внатрешна меморија 32GB ROM, Камери: 8 MP f/2.4 31mm (standard) + 1.2 MP f/2.2 31mm (standard) 1080p@30fps, 720p@120fps, Bluetooth:4.2, A2DP, EDR, LE, Wi Fi (802.11 b/g/n/ac)dual band, Non-removable Li-Po battery (32.4 Wh) PN: MYL92HC/A
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG