Бренд: CUBOT
Краток опис: CUBOT Note 7 Red, Dual SIM, 5.5" (960 x 480), 3G: 2100/900 MHz,
Достапност:
Шифра: 49986
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
CUBOT Note 7 Red, Dual SIM, 5.5" (960 x 480), 3G: 2100/900 MHz, чипсет: MediaTek MT6737 (1.3Ghz), процесор: Quad-Core 4x Cortex A53 1.3 GHz, графичка: ARM Mali-T720 MP2 550MHz, Внатрешна меморија: 16GB up to 128GB, RAM: 2GB, Примарна камера: 13+0,3+0,3MP With LED Flash, секундарна камера: 8MP, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Сензори: G-sensor/ Proximity Sensor/ Light, OS: Android 9.0 , батерија: Removable Lithium-Ion 3100 mAh
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Охрид
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG