Бренд: Intel
Краток опис: INTEL GAMER CENTURION L , - Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GH
Достапност:
Шифра: 49960
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
INTEL GAMER CENTURION L , - Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, ASUS PRIME H310M-K R2.0, ASUS PH-GTX1050TI-4G, Kingston 8GB 2666MHz DDR4 , 1TB Toshiba P300 7200rpm + Kingston 240GB A400 SSD, R/W speed up to 520/450MB/s, Power Box F760 GAMING ATX Chassis case + CoolerMaster Elite V3 600W + ST LK-302+103, Wired keyboard and wired mouse combo,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG