Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo V15 ( IRONGRAY ), - Процесор Intel Core i7-1065G7 (1.3GHz
Достапност:
Шифра: 49951
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Lenovo V15 ( IRONGRAY ), - Процесор Intel Core i7-1065G7 (1.3GHz up to 3.90 GHz, 8MB), 8GB (4GB+4GB) DDR4 Рам Меморија, 256GB SSD Диск, Intel UHD Грфичка карта, WLAN, BT, Веб камера 0.3MPx, 15.6" FHD (1920x1080)
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR