Бренд: ST
Краток опис: ST-T792, Superior Technology, 7" Black Таблет, Процесор: Quad-co
Достапност:
Шифра: 49926
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,199 Ден.
24x КЛУБ рата: 101 Ден.
48x КЛУБ рата: 69 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST-T792, Superior Technology, 7" Black Таблет, Процесор: Quad-core up to 1.2GHz, GPU: A50 GPU, 1GB Рам Меморија, 16GB ROM, Android 10.0, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 1.024x600 Резолуција, Формат: 16:9, 2 Камераs (Камера built in front + Камера built in rear Cabinet 2.0 Megapixels), Built in microphone and 1W speaker, Wireless Network WiFi 802.11b/g/n, Micro USB x 1, USB 2.0 /HOST, External Меморија: Support SDHC/SDXC(up to 32GB), G Sensor: Gravity acceleration sensor, 3.5mm stereo output, Three axis gravity sensors, Батерија: 3.7v/2.000mAh, USB cable, Adapter microUSB port
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG