Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE65LS03TATXXH, 65" (165cm) UltraHD QLED Smart Frame тел
Достапност:
Шифра: 49904
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG QE65LS03TATXXH, 65" (165cm) UltraHD QLED Smart Frame телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 3000, Quantum HDRx, Mega контраст, HLG (Hybrid Log Gamma), AI upscaling, Quantum процесор 4K процесор, Supreme UHD Dimming, Ultimate UHD Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi вграден, Multi View, Multiroom link, телевизор to Mobile mirroring, телевизор Sound Connect, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Game mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG