Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE43TU8502UXXH, 43" (102cm) UltraHD Smart телевизор, Рез
Достапност:
Шифра: 49900
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE43TU8502UXXH, 43" (102cm) UltraHD Smart телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160, Dynamic Crystal Color, Auto Depth Enhancer, PQI 2800, Mega контраст, UHD Dimming, HDR, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C/S2, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, Game mode, Multi view, DLNA, Wifi вграден, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +, Bluetooth Remote, Design: New Bezel-less (3 sided)
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG