Бренд: Intel
Краток опис: AMD GAMER PRIME, - AMD AM4 Ryzen 5 Box 3600 3.6 GHz MAX Boost
Достапност:
Шифра: 49891
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
AMD GAMER PRIME, - AMD AM4 Ryzen 5 Box 3600 3.6 GHz MAX Boost 4.2GHz, ASUS PRIME A320M-K, AMD AM4 Socket for AMD Ryzen/7th Generation A-series, ASUS ROG-STRIX-RX570-O8G-GAMING, Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black, 1TB Toshiba P300 7200rpm + Kingston 240GB A400 SSD , Power Box AX3 GAMING E-ATX Chassis case with ARGB + ST LK-302+103, Wired keyboard and wired mouse combo
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG