Бренд: Intel
Краток опис: SCHOOL DESKTOP, - Intel Pentium G5400 3.7GHz, 3.6 GHz up to 4.2
Достапност:
Шифра: 49888
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SCHOOL DESKTOP, - Intel Pentium G5400 3.7GHz, 3.6 GHz up to 4.2 GHz, ASUS PRIME H310M-R 2.0, Kingston 4GB 2666MHz DDR4 Non-ECC, 1TB Toshiba P300 7200rpm + Kingston 120GB A400, R/W speed up to 520/450MB/s ,Power Box SY-E177, ATX Chassis case + ST LK-302+103, Wired keyboard and wired mouse combo,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG