Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE50TU7092UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 49878
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE50TU7092UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Pur Colour, Auto Depth Enhancer, PQI 2000, Mega Contrast, UHD Dimming, HDR, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 2 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Тип Промо
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG