Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE55TU7092UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart телевизор, Рез
Достапност:
Шифра: 49860
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 37,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

29,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 1,374 Ден.
48x КЛУБ рата: 792 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE55TU7092UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160, Pur Colour, Auto Depth Enhancer, PQI 2000, Mega контраст, UHD Dimming, HDR, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi вграден, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 2 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +, Carbon silver color
Достапност по салони Сетек Радовиш
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG