Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A80 Red, Dual SIM, 6.21" IPS 720 x 1520, чипсет: Medi
Достапност:
Шифра: 49837
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 231 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 125 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Blackview A80 Red, Dual SIM, 6.21" IPS 720 x 1520, чипсет: MediaTek MT6737V, процесор: Quad-Core 1.25GHz ARM Cortex A53+ 4x 1.4 GHz ARM Cortex A53, графичка: ARM Mali-T720 MP2, Внатрешна меморија: 16GB up to 256GB, Рам Меморија: 2GB, Примарна камера: 13MP+2MP+0.3MP+0.3MP, секундарна камера: 5MP, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Сензори: Fingerprint, AcceleВнатрешна меморијаeter/ Proximity Sensor/ GPS / Light, OS: Android 9.0 , батерија: Removable Lithium-Ion 4200 mAh
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG