Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A80 Blue, Dual SIM, 6.21" IPS 720 x 1520, Chipset: Me
Достапност:
Шифра: 49836
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Blackview A80 Blue, Dual SIM, 6.21" IPS 720 x 1520, Chipset: MediaTek MT6737V, CPU: Quad-Core 1.25GHz ARM Cortex A53+ 4x 1.4 GHz ARM Cortex A53, GPU: ARM Mali-T720 MP2, Internal Memory: 16GB up to 256GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 13MP+2MP+0.3MP+0.3MP, Seconday Camera: 5MP, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Sensors: Fingerprint, Accelerometer/ Proximity Sensor/ GPS / Light, OS: Android 9.0 , Battery: Removable Lithium-Ion 4200 mAh
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG