Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A80 Black, Dual SIM, 6.21" IPS 720 x 1520, чипсет: Me
Достапност:
Шифра: 49835
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Blackview A80 Black, Dual SIM, 6.21" IPS 720 x 1520, чипсет: MediaTek MT6737V, процесор: Quad-Core 1.25GHz ARM Cortex A53+ 4x 1.4 GHz ARM Cortex A53, графичка: ARM Mali-T720 MP2, Внатрешна меморија: 16GB up to 256GB, Рам Меморија: 2GB, Примарна камера: 13MP+2MP+0.3MP+0.3MP, секундарна камера: 5MP, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Сензори: Fingerprint, AcceleВнатрешна меморијаeter/ Proximity Sensor/ GPS / Light, OS: Android 9.0 , батерија: Removable Lithium-Ion 4200 mAh
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy