Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF FX505DT-BQ051, - AMD Ryzen 5-3550H Processor 2.1GHz (6
Достапност:
Шифра: 49806
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS TUF FX505DT-BQ051, - AMD Ryzen 5-3550H Processor 2.1GHz (6M cache, up to 3.7GHz), 8GB DDR4 2666Mhz (1 slot free), 512GB SSD PCIE NVME M.2 , NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB DDR5, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), HD WebCam, Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion -, FREE DOS, 15.6" FHD LED (1920x1080), PN: 90NR02D2-M04730
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm