Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO GAMING 3 15IMH05 (Black), - Intel® Core™ I7-10750H Proces
Достапност:
Шифра: 49799
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO GAMING 3 15IMH05 (Black), - Intel® Core™ I7-10750H Processor (12MB Cache, up to 5GHz), VGA NVIDIA® GTX 1650TI 4GB, 16GB DDR4 RAM Memory, 512GB SSD, Integrated Webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Battery: 3-cell lithium ion, 15.6" (1920x1080) Full HD IPS, P/N: 81Y400C4RM
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm