Бренд: ST
Краток опис: ST-32TE4300, 32" (82cm) HD Ready LED телевизор, Superior Technol
Достапност:
Шифра: 49791
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 354 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 198 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-32TE4300, 32" (82cm) HD Ready LED телевизор, Superior Technology, DVB-T/T2/DVB-C, CVTE 3663, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial излез, Earphone излез, CVBS влез x1, RF x1, VGA влез (D-SUB) x1, HDMI x2, Component влез x1, Scart влез x1, CI+ Slot x1,
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG