Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 70PUS7555, 70" (179cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV,
Достапност:
Шифра: 49779
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
PHILIPS 70PUS7555, 70" (179cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), P5 Perfect Picture Engine, 1500 PPI, HDR10+ , QUAD Core processor, Philips Smart app, Micro-darkening, Natural Motion, HDR10 +, HLG (Hybrid Log Gamma), Speakers Output power (RMS): 20W, DTS HD Premium Sound, Dolby Vision, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 3 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Sticks Stand, Medium dark silver, P/N: 70PUS7555/12
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG