Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 50PUS8505, 50" (126cm) 4K Ultra Slim Android UltraHD Sma
Достапност:
Шифра: 49778
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
PHILIPS 50PUS8505, 50" (126cm) 4K Ultra Slim Android UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), IPS Nano color, P5 Perfect Picture Engine, 2800 PPI, High Dynamic Range Premium, QUAD Core processor, Operating system Android Nougat with 16GB ROM, Micro Dimming Pro, Wide Color Gamut, Natural Motion, Ambilight 3 sided, Speakers Output power (RMS): 25W, DTS HD Premium Sound, Visible sound, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Metallic Minimalistic frame stand, P/N: 50PUS8505/12
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG