Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T5 10 (Agassi2-W09A), 10 inches Tablet, IPS LCD
Достапност:
Шифра: 49771
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei MediaPad T5 10 (Agassi2-W09A), 10 inches Tablet, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1920,1080 pixels, Chipset:HiSilicon Kirin 659 (16 nm) Mali-T830 MP2, CPU: Octa-core (4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Internal Memory: 16 GB, microSD, microSD up to 256 GB, 2GB RAM, Primary Camera: 5 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android 8.0 (Oreo); EMUI 8, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v4.2, LE, GPS, Sensor: Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 5100 mAh battery, Dimensions: 243 x 164 x 7.8 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm