Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF GAMING FA506II-AL010, - AMD Ryzen 7 4800H Процесор 2.9
Достапност:
Шифра: 49710
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS TUF GAMING FA506II-AL010, - AMD Ryzen 7 4800H Процесор 2.9 GHz (8M Cache, up to 4.2 GHz), 16GB DDR4 2666Mhz (1 slot free), 512GB M.2 SSD Диск PCIE NVME , NVIDIA GeForce GTX 1650Ti 4GB DDR6, 802.11ac, 4xUSB (2x3.2, 1x3.1 type C, 1x USB 2,0), HD WebCam, Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 2.2kg, 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ionk -, FREE DOS, 144MHz 15.6" FHD LED (1920x1080), PN: 90NR03M1-M01680
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG