Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Matebook D15 / Win 10 ( Silver ), AMD Ryzen R7-3700U (4M
Достапност:
Шифра: 49707
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei Matebook D15 / Win 10 ( Silver ), AMD Ryzen R7-3700U (4M Cache, up to 4GHz), 8GB DDR4 (on-board 4GB ) , PCIEG3x2 NVME 512G M.2 SSD, AMD Radeon™ RX Vega 10 Graphics, BT5.0, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 1.62kg, Battery: 42WHrs Local video playback time: 6.3 hours, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, Windows 10 Home 64-bit, PN: BohrK-WAP9AR
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm