Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Matebook D14 / Win 10 ( Silver ), AMD Ryzen R7-3700U (4M
Достапност:
Шифра: 49705
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Huawei Matebook D14 / Win 10 ( Silver ), AMD Ryzen R7-3700U (4M Cache, up to 4GHz), 8GB DDR4 (on-board 4GB ) , PCIEG3x2 NVME 512G M.2 SSD Диск, AMD Radeon™ RX Vega 10 Graphics, BT5.0, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 1.62kg, Battery: 56WHrs Local video playback time: 9.5 hours, 14" Full HD LED (1920x1080) glare, Windows 10 Home 64-bit PN: NobelK-WAP9AR
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG