Бренд: HP
Краток опис: HP Laptop 15-db1019nia (Jet Black), - AMD Ryzen 3 3200U (4M Cach
Достапност:
Шифра: 49664
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP Laptop 15-db1019nia (Jet Black), - AMD Ryzen 3 3200U (4M Cache, up to 3.5 GHz), AMD Radeon Vega Integrated Graphics, 4GB 2400MHz DDR4, 256GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 1V2A0EA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm