Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A315 Galaxy A31 Black Dual Sim, 6.4 Inch Super AMOLED
Достапност:
Шифра: 49602
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A315 Galaxy A31 Black Dual Sim, 6.4 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Multitouch, Chipset: Mediatek MT6768 Helio P65 (12nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55), Internal Memory: 64GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 48MP + 8MP + 5MP + 5MP, Front Camera: 20MP f/2.2, OS: Android v10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Sensors: Fingerprint (under display, optical) accelerometer proximity compass, Non-removable Li-Ion 5000 mAh battery, P/N: SM-A315GZKUEUF
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG