Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Y6p Emerald Green, 6.3" LCD capacitive Multitouch дисплај
Достапност:
Шифра: 49596
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Huawei Y6p Emerald Green, 6.3" LCD capacitive Multitouch дисплај 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~278 ppi density), Dual SIM, процесор Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), 32GB Внатрешна меморија, 3GB RAM меморија, Android 10 , чипсет Mediatek MT6762R Helio P22 (12 nm), графичка PowerVR GE8320, Main камера 13MP + 5MP + 2MP, Selfie камера 8MP, Сензори: Fingerprint (rear-mounted) accelerometer proximity, HD video recording 1080p@30fps, FM radio, GPS with A-GPS support, Micro SD slot, WiFi, GPRS, EDGE, BT 5.0, micro USB 2.0, Li-Pro 5000mAh , Димензии: 159.1 x 74.1 x 9 mm
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG