Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T8 8 (Kobe2-L09A), 4G LTE Tablet, 8" inches, IPS
Достапност:
Шифра: 49578
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Huawei MediaPad T8 8 (Kobe2-L09A), 4G LTE Tablet, 8" inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.50 GHz Cortex A53), Internal Memory: 16 GB, microSD, up to 32 GB, 2GB RAM, Micro-SIM, Primary Camer5M; Secondary camer 2MP, Andorid 1, Battery Li-Po 5100mAh,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG