Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A80 PRO Blue, Dual SIM, 6.49" IPS 720 x 1560, чипсет:
Достапност:
Шифра: 49554
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Blackview A80 PRO Blue, Dual SIM, 6.49" IPS 720 x 1560, чипсет: MediaTek Helio P25 (MT6757T), процесор: Octa-Core 2GHz 4x 2.5 GHz ARM Cortex A53+ 4x 1.4 GHz ARM Cortex A53, графичка: IMG PowerVR GE, Внатрешна меморија: 64GB up to 256GB, RAM: 4GB, Примарна камера: 13MP(Sony 258)+2MP+0.3MP+0.3MP, секундарна камера: 8MP, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Сензори: Fingerprint, Accelerometer/ Proximity Sensor/ GPS / Light, OS: Android 9.0 , батерија: Removable Lithium-Ion 4680 mAh
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG