Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE65Q950TSTXXH, 65" (165cm) 8K QLED Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 49549
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG QE65Q950TSTXXH, 65" (165cm) 8K QLED Smart TV, Resolution:7680 X 4320, Q Color, PQI 4700, Quantum HDR 3000, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum Processor 8K, Ultimate 8K Dimming Pro, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2 x2, Ultra Viewing Angle, Dolby Digital Plus DTS,Speaker Type 4.2.2CH, DLNA, Wifi Bulit in, Multiroom link, TV Sound Connect, 4.2.2CH 70 W, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Smart Remote, Zero Bezel Ultra Slim Design, Connections: 4 x HDMI, 3 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • bf
  • 555-IT_ekspert
  • 555-BT_ekspert
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG