Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS-HF046T , Intel Core i7-10875H
Достапност:
Шифра: 49545
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS-HF046T , Intel Core i7-10875H Processor 2.3 GHz (16M Cache, up to 5.1 GHz), 16GB DDR4 (16GB on-board, 1 slot free), PCIE NVME 1TB M.2 SSD, N/A, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB DDR6 Super with Max-Q Design,USB Ports ( 2x Type A USB 3.2 Gen 1 + 1x Type A USB 3.2 Gen 2 + 1x Type C USB 3.2 Gen 2 with Power Delivery, Display Port and G-Sync//1x Headphone out, 1x MIC), Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB, HDMI 1.4, Mini display port, 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 15.6" 300Hz FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 300nits, Windows 10 Home 64-bit, PN: 90NR02Y1-M01510
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555