Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X509JA-WB311 (Transparent Silver), Intel Core i3-1005G1 (4M
Достапност:
Шифра: 49544
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X509JA-WB311 (Transparent Silver), Intel Core i3-1005G1 (4M Cache, up to 3.4 GHz), 8GB DDR4 (on-board 4GB) , 256GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME , Intel UHD Graphics, BT4.0, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.1, 1xType C, HDMI 1.4, VGA port, USB 2.0 to Fast Ethernet Converter 6W speaker, VGA camera, 1.9kg, 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, PN: 90NB0QE1-M02520
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555