Бренд: Asus
Краток опис: ASUS M509DA-WB715 (TRANSPARENT SILVER), AMD Ryzen R7-3700U (4M
Достапност:
Шифра: 49543
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS M509DA-WB715 (TRANSPARENT SILVER), AMD Ryzen R7-3700U (4M Cache, up to 4GHz), 8GB DDR4 (on-board 4GB ) , PCIEG3x2 NVME 512G M.2 SSD, AMD Radeon™ RX Vega 10 Graphics, BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 1,7kg, 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, PN: 90NB0P51-M15050
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555