Бренд: Asus
Краток опис: ASUS All-In-One V222GAK-BA243T 21.5" / Win 10, Intel® Pentium™
Достапност:
Шифра: 49541
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS All-In-One V222GAK-BA243T 21.5" / Win 10, Intel® Pentium™ J5005 Processor, 1.5GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz), Intel HD VGA, 4GB DRAM DDR4, 256G SATA3 SSD, 2x HDMI out, 1x Power DC jack, 1x LAN, 1x Kensington lock,4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Windows 10 Hone, PN: 90PT0211-M05800
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG