Бренд: Intel
Краток опис: INTEL GAMER CENTURION, - Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz u
Достапност:
Шифра: 49527
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INTEL GAMER CENTURION, - Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, ASUS PRIME H310M-R 2.0, ASUS RX470-4G-LED, 8GB DDR4 2666MHz, 1TB Toshiba P300 7200rpm + A-Data 240GB SSD, SU650 SATA 6Gb/s 2.5" Solid State Drive, R/W speed up to 520/450MB/s, CoolerMaster Case MasterBox MB511+PSU MWE 500W 80+ PSU RGB + ST LK-302+103, Wired keyboard and wired mouse combo,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555