Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO FLEX 5 14IIL05 2-in-1 Touch Screen)/ Windows 10, - Inte
Достапност:
Шифра: 49509
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
LENOVO FLEX 5 14IIL05 2-in-1 Touch Screen)/ Windows 10, - Intel® Core™ I5-1035G1 Processor (6M Cache, up to 3.60Ghz), Intel HD VGA, 8GB DDR4, 256GB SSD M.2 2280 NVME, 720P HD CAMERA, 4CELL 51WH Battery, Backlit Keyboard, Active Pen, 14.0 Full HD (1920x1080) IPS, Windows 10 Home, P/N: 81X10097RM
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG