Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A217 Galaxy A21s Black, Dual Sim, 6.5 Inch PLS TFT ca
Достапност:
Шифра: 49493
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A217 Galaxy A21s Black, Dual Sim, 6.5 Inch PLS TFT capacitive touchдисплај, Multitouch, чипсет: Exynos 850 (8nm), Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A55 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Внатрешна меморија: 32GB, Рам Меморија: 3GB, Примарна камера: 48MP + 5MP + 2MP + 2MP, Секундарна камера 13MP f/2.2, 12mm wide OS: Android 10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Сензори: Fingerprint (rear-mounted) acceleВнатрешна меморијаeter gyro proximity compass, Non-removable Li-Ion 5000 mAh батерија, P/N: SM-A217FZKNEUF
Достапност по салони Сетек Струга
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • summer_sales
  • 555wqqweqw
  • 555_philips_2
  • 555x180_mali_aparati2
  • 555-bt-2021
  • 555-Klimi
  • Levenhuk-mini-slider
  • 555_Velosiped_tocok
  • AAR
  • SAMSUNG