Бренд: Asus
Краток опис: ASUS VivoBook S S533FLC-WB501 ( Gun Metal ), - Intel Core i5-102
Достапност:
Шифра: 49470
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS VivoBook S S533FLC-WB501 ( Gun Metal ), - Intel Core i5-10210U Processor 1.6 GHz (6M Cache, up to 4.2 GHz), 8GB RAM DDR4, PCIEG3x2 NVME 512G M.2 SSD, NVIDIA GeForce MX250 2GB DDR5, Illuminated Chiclet Keyboard, Bluetooth 4.0, 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD card reader, Full-Aluminium chassis, 1.8kg ultrabook, 22m max.height, 15.6" SLIM FULLHD LED (1920x1080), Glare type, P/N: 90NB0LX1-M00900
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555