Бренд: Asus
Краток опис: ASUS G512LI-HN066, Intel Core i7-10750H Processor 2.6 GHz (12M C
Достапност:
Шифра: 49448
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS G512LI-HN066, Intel Core i7-10750H Processor 2.6 GHz (12M Cache, up to 5.0 GHz), 16GB DDR4 2666MHz (1xSlot Free for upgrade, 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD, N/A, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB GDDR6, BT 5.0 / 802.11ac, RGB Keyboard, Metal chassis, AURA, 5xUSB (1x2.0, 3x3.0, 1x3.1 type C), HD WebCam, HDMI 1.4, Mini display port, Clickpad, 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 15.6" 144Hz FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 300nits, PN: 90NR0381-M02700
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm