Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo FLEX 5 14 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel®
Достапност:
Шифра: 49444
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Lenovo FLEX 5 14 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel® Core™ I5-1035G1 Processor (6M Cache, up to 3.60Ghz), Intel HD VGA, 8GB RAM Memory, 256GB SSD, Integrated Webcam 720p, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.1, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x HDMI, 1 x audio, Memory Card Reader, Weight: 2,0 kg, Battery: 3-cell lithium ion, 14" (1920x1080) FULLHD Touchscreen, P/N:
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG