Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INTEL GAMER, - Intel I3-9100F 3.6G 1151 BOX, 3.6 GHz up to 4.2 GHz, ASUS PRIME H310M-R 2.0, ASUS GT1030-SL-2G-BRK, A-Data DDR4 8GB DDR4 2666MHz, CL19, Single Stick, AD4U266638G19-R, 1TB Toshiba P300 7200rpm + A-Data 240GB SSD, SU650 SATA 6Gb/s 2.5" Solid State Drive, R/W speed up to 520/450MB/s , Power Box X910 GAMING ATX Chassis case with ARGB + ST LK-302+103, Wired keyboard and wired mouse combo,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje