Бренд: Asus
Краток опис: ASUS G512LU-HN082, Intel Core i7-10750H Processor 2.6 GHz (12M C
Достапност:
Шифра: 49436
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS G512LU-HN082, Intel Core i7-10750H Processor 2.6 GHz (12M Cache, up to 5.0 GHz), 16GB DDR4 2666MHz (1xSlot Free for upgrade, 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD, N/A, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti with ROG Boost, BT 5.0 / 802.11ac, RGB Keyboard, Metal chassis, AURA, 5xUSB (1x2.0, 3x3.0, 1x3.1 type C), HDMI 1.4, Mini display port, Clickpad, 66WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 15.6" 144Hz FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 300nits, PN: 90NR0351-M01280
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG