Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A415 Galaxy A41 White, Dual Sim, 6.1 Inch Super AMOLE
Достапност:
Шифра: 49426
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A415 Galaxy A41 White, Dual Sim, 6.1 Inch Super AMOLED capacitive touchдисплај, Резолуција 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~431 ppi density), чипсет: Mediatek MT6768 Helio P65 (12nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55), графичка: Mali-G52 MC2, Внатрешна меморија: 64GB, меморија Card Slot Up to 256 GB, RAM: 4GB, Примарна камера: 48MP+8MP+5MP, Digital Zoom up to 8x, Секундарна камера 25 MP f/2.2, OS: Android 10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Сензори: Fingerprint (under display optical) accelerometer gyro proximity compass, Non-removable Li-Ion 3500 mAh батерија, P/N: SM-A415FZWDEUF
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG