Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A415 Galaxy A41 Blue, Dual Sim, 6.1 Inch Super AMOLED
Достапност:
Шифра: 49424
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung SM-A415 Galaxy A41 Blue, Dual Sim, 6.1 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Resolution 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~431 ppi density), Chipset: Mediatek MT6768 Helio P65 (12nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G52 MC2, Internal Memory: 64GB, Memory Card Slot Up to 256 GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 48MP+8MP+5MP, Digital Zoom up to 8x, Front Camera: 25 MP f/2.2, OS: Android 10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Sensors: Fingerprint (under display optical) accelerometer gyro proximity compass, Non-removable Li-Ion 3500 mAh battery, P/N: SM-A415FZBDEUF
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG