Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE55Q75TATXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart телевизор
Достапност:
Шифра: 49371
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG QE55Q75TATXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 3400, Quantum HDRx, Mega контраст, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum процесор 4K, AI upscaling , Ultimate UHD Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2 x2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi вграден, Multi View, Multiroom link, телевизор Sound Connect, Active Voice Ampiflier, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Game mode, телевизор to Mobile mirroring, Smart Remote, Connections: 4 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +, Eclipse Silver
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Куманово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG