Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE50Q60TAUXXH, 50" (123cm) UltraHD QLED Smart телевизор,
Достапност:
Шифра: 49368
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG QE50Q60TAUXXH, 50" (123cm) UltraHD QLED Smart телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 3100, Quantum HDRx, Mega контраст, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum процесор Lite процесор, Supreme UHD Dimming, Ultimate UHD Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi вграден, Multi View, Multiroom link, телевизор Sound Connect, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Сити Мол
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR