Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad V15-IIL Platinum Grey, - Intel Core 3-1005G1 (4M
Достапност:
Шифра: 49366
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO IdeaPad V15-IIL Platinum Grey, - Intel Core 3-1005G1 (4M Cache, up to 3.40GHz) , Intel HD VGA, 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FULLHD (1920x1080), P/N: 82C500GKRM
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt