Бренд: Asus
Краток опис: ASUS M509DA-WB30S (TRANSPARENT SILVER), AMD Dual Core R3-3200U
Достапност:
Шифра: 49360
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS M509DA-WB30S (TRANSPARENT SILVER), AMD Dual Core R3-3200U (1M Cache, up to 3.4 GHz), 4GB DDR4 (on-board 4GB) , PCIEG3x2 NVME 256G M.2 SSD, AMD Radeon™ Vega 3 Graphics, BT4.0, 1xUSB 3.0, 2xUSB 3.2, 1x Type C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 2kg, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, PN: 90NB0P51-M11050
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje