Бренд: ST
Краток опис: ST-32RE4300, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DV
Достапност:
Шифра: 49341
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-32RE4300, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DVB-T/T2/DVB-C, CVTE 3663, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG